Ordu’da milletvekili seçimlerine 21 parti 126 aday katılacak.

Ordu İl Seçim Kurulu 14 Mayıs’ta yapılacak 28. Dönem milletvekili seçimleri için kesin aday listesini yayınladı.

Ordu’da seçime katılacak partiler ve adaylar şöyle;

MİLLET PARTİSİ

Melek Seda Aksoy

Musa Demirel

Zeynep Çelik

Nuran Çetin

Mehmet Şeref Ramazanoğlu

Fatma Yılmaz

HAK VE ÖZGÜRLÜKLER PARTİSİ

Fazlı Taşkan

Mümtaz Eren

Suphi Eren

Aykut Engin

Memet Suvar

Musa Arpat

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

Zikri Demiröz

Göksel Genç

Semra Özdemir

Özkan Bağdu

Barış Özbay

Duygu Sezer

TÜRKİYE KOMÜNİST HAREKETİ

Erhan Bekdaş

Halil Tecirli

Faruk Şen

Atakan Köprülülü

Akay Dalyan

Fatmanur Sönmez

SOL PARTİ

Nursel Yıldız

Alihan Akyazı

Birol Kaya

Ethem İştar

Mustafa Poyraz

Cemal Çetin

MEMLEKET PARTİSİ

Sebanur Özdemir

Öykü Çalış

Cumhur İnce

Mustafa Baştepe

Batuhan Yılmaz

Seda Güler

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

Coşkun Sipahioğlu

Adem Pişmek

Meliha Bekci

Murat Şahin

Murat Yiğit

Murat hamarat

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

Mahmut Özer

İbrahim Ufuk Kaynak

Mustafa Hamarat

İsa Yüksel

İsa Gül

Samet Özdemir

YENİDEN REFAH PARTİSİ

Adem Ağca

Harun Pala

Zehra Çınar

Furkan Çalış

Fikret Balcı

Ümit Özden

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

Naci Şanlıtürk

Erol Bayram

Doğukan Ak

Alparslan Türkkan

Tuncer usta

Ahmet Topal

YEŞİLLER VE SOL GELECEK PARTİSİ

İbrahim Özdemirel

Nurcan Karasu

Şeref Özkan

Özden Ünal

Orhan Koca

Ertan Kabadayı

TÜRKİYE İŞÇİ PARTİSİ

Ayşegül Aydın Şengöz

Ertuğrul Kahraman

Mert Efe

Deniz Arslantürk

Tansu Ayık

Hakan Duyan

ANAVATAN PARTİSİ

Cengiz Özcan

Serhat Gür

Fatih Özdemir

Özcan Kaşaltı

Gamze Yetgin

Çağlayan Özlem Özbay Özcan

YENİLİK PARTİSİ

Yusuf Kemal Türkoğlu

Akın Yar

Mustafa Duran

Ali Osman Şık

Burak Kapıcıoğlu

Hüseyin İnce

HALKIN KURTULUŞ PARTİSİ

Gülsen Çevik

Münüre Gençer

Boran Alp

Hülya Ar

Sadık Karaca

Can Karaca

VATAN PARTİSİ

Osman Erdaş

Sedat Kutlu

Şadi Genç

İsmail Küçükkarahan

Kemal Sümbül

Temel Nücumi Yılmaz

GÜÇ BİRLİĞİ PARTİSİ

Huriye Karnap Hartamacı

Yeşim Sincar

Elif Yaren Yıldırım

Hasan Filik

Melis şahin

Pınar Sevil Yasadur

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

Seyit Torun

Mustafa Adıgüzel

Ahmet Toklucuoğlu

Cengiz Okur

Nilgün Yılmaz

Sabri Soner Görgülü

İYİ PARTİ

İdris Naim Şahin

Onur Şahin

Çiğdem Çelenk Karakaya

Murat Vardal

Ebru Avcı Başaran

Feyza Nur Yalçın Öner

ADALET PARTİSİ

İsa İlyasoğlu

Sefer Can Yılmaz

Şaban Aktaş

Özcan Koçer

Nuri Demir

Mustafa Gölcü

ZAFER PARTİSİ

Yener Turan

Hüseyin Yalçıntaş

İbrahim Yanık

Öznur Genç Erdem

Levent Şaban Başkaya

Mehmet Kahraman

Kaynak: ordugazete

Önceki İçerikORDU’DA İLK KEZ FINDIK İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ KURULACAK
Sonraki İçerikORDU-GİRESUN UÇAĞI İNİŞ YAPAMADI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz