Emek Partisi Altınordu İlçe Başkanı Yusuf Kaya, “Altınordu ilçesinde girmediğimiz sokak kalmayacak” dedi.

Seçime girme yeterliliği olduğu halde daha fazla milletvekilliği çıkarılmasını sağlamak, Emek ve Özgürlük İttifakı’nı büyütmek için milletvekili adaylarını Yeşil Sol Parti listelerinden gösterdiklerini belirten Emek Partisi Altınordu İlçe Başkanı Yusuf Kaya,

“Seçim nedeniyle Altınordu ilçesinde girmediğimiz sokak kalmayacak. Bugün de Selimiye Mahallesi’ni sokak sokak gezdik. Hem tek adam yönetiminin sonlandırılması hem de milletvekilliği için bildirilerimizi evlere ulaştırdık. Tek adam yönetimine sona erecek.”

dedi,

1 MAYIS’A ÇAĞIRIYORUZ

Mahalle gezisi sırasında 1 Mayıs İşçi ve Emekçilerin Birlik ve Mücadele Günü nedeniyle Ordu’da da yapılacak olan 1 Mayıs mitingine de çağrı yaptıklarını söyleyen Kaya,

“Seçim öncesi 1 Mayıs önemli bir yer tutuyor. Alanlardan yükselecek ses, sandıklarda yankılanacak. İşçileri, emekçileri birlikte alanlarda olmaya çağırıyoruz. 1 Mayıs bildirilerimizi de seçim bildirilerimizle birlikte evlere ulaştırıyoruz.”

Diye konuştu.

HALK KARARLI

Seçim sürecini halkın örgütlenme haklarını kullanma süreci olarak da değerlendirdiklerini vurgulayan Kaya,

“Sokaklarda konuştuğumuz insanlar iktidara tepkili. Sandıkta yanıtlarını verecekler. Halkımıza çağrımız, yalnızca seçimlerle sınırlı bir tepkiyle sınırlı bir mücadeleyle yetinmemeleri. Her kesim kendi işkolları kapsamında derneklerde, sendikalarında örgütlenerek mücadele ederlerse kazanım sağlanabilir. Yetmez, iktidar mücadelesi kapsamında Emek Partisi’nde bir araya gelmeye çağırıyoruz.”

şeklinde konuştu.

KAYNAK: orduolay

Önceki İçerikFINDIKTA ADALETLİ SİSTEM
Sonraki İçerikESKİ OTEL VONA SOSYAL TESİSE DÖNÜŞECEK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz