İyi Parti Ulubey İlçe Başkanı Abdullah Kılıç, Ordu Büyükşehir Belediyesine tepki gösterdi. Kılıç şu açıklamayı yaptı: Ulubey Karakoca Mahallesi’nde karayolu üzerine asmış olduğumuz İYİ Parti ye ait pankart Ordu Büyükşehir belediyesine ait damperli kamyon tarafından bilinçli olarak damper kaldırılarak yırtılmasına sebep oluyor.

OLAYI GÖRENLER VAR

Karakoca mahallesi yönünden Ulubey istikametine giden damperli kamyon şoförü bilinçli olarak damperini kaldırıyor az kaldırmış olmalı ki 1 defada beceremiyor, geri geri geliyor damperini tam kaldırıyor ve pankartın yırtılmasına sebep oluyor. Bu olayı gören vatandaşlar biraz ileride şoförü durduruyor niye böyle yapıyorsun diye sorduklarında korkudan olsa gerek damperi kalkık unuttuğunu söylüyor.

AZ KALDI

Aracın plakası ilçe Emniyet Müdürlüğüne bildirilmiş olup sonucu bizde merak ediyoruz. Bu olay siyasi hazımsızlık en hafif tabirle siyasi magandalıktır. Bu korkunun ayak sesleri ama bir tabir var. “Korkunun elece faydası olmaz” Ne yaparsanız yapın artık sayılı günleriniz kaldı.”

KAYNAK: @orduolay.com

Önceki İçerikORDU’YU TAKDİR ETTİ
Sonraki İçerikTEMELİ ATILIYOR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz