Cumhuriyet Halk Partisi Ulubey İlçe Başkanı Adnan Güzelordu, Ulubey Ülkü Ocaklarının asmış olduğu pankarta tepki gösterdi.

Güzelordu şu açıklamayı yaptı: Bunların amaçlarının 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan seçimlere gölge düşürmek olduğunu söyleyen başkan Güzelordu,” 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimler yaklaşırken bir kısım kendini bilmez, haddini aşan çirkin propaganda yapmaya başlayarak Cumhurbaşkanı adayımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve millet ittifakı ortağımız İYİ Parti genel başkanı sayın Merak Akşener’e yönelik ismini buradan telaffuz etmeyeceğim binaya paçavralar asarak seçim sürecini proveke etmeye çalışıyorlar.

KILIÇDAROĞLU’NU CUMHURBAŞKANI YAPACAĞIZ

Hiç kimsenin kuşkusu olmasın ki; bizleri hiçbir güç bu çirkin provokesyon içine

çekemeyecektir. Bizler Türkiye’de ve Ulubey’de barış içerisinde adeta bir şölen ortamında bu seçimi yapacağız ve de genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu 13.Cumhurbaşkanı yapacağız.

KINIYORUM

Şu da bilinmeli ki; bu çirkin saldırıya sessiz kalmadık, kalmayacağız. Kanunlar çerçevesinde hemen gerekli yerlere başvurarak, güvenlik güçleri tarafından paçavra asıldığı yerden indirilerek gereği yapılmıştır. Burada görevlerini layıkıyla yapan güvenlik güçlerimize ve sayın kaymakamımıza gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür ediyorum. Bu provokatif saldırıyı yapanlar hakkında suç duyurusunda bulunduğumuzu da buradan belirtmek istiyor, bu olayı nefretle kınıyorum.”

KAYNAK : @orduolay.com

Önceki İçerikŞANLITÜRK’TEN SERT TEPKİ
Sonraki İçerikBAKAN FAHRETTİN KOCA, AÇIKLAMADA BULUNDU

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz