Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören , ilçenin var olan problemleriyle ilgilenmeye devam ediyor.

Başkan Tören öncülüğündeki Altınordu Belediyesi şehir merkezinin sorunlarını bir bir çözmeye, mahallelerin eksiklerini tamamlamaya sorunlarını çözmeye devam ediyor.

Şehrin her köşesinde altyapı ve yol çalışmalarını 7/24 esaslı bir mesai ile sürdüren ilçe belediyesi, Şahincili mahallesinde de günlük binlerce vatandaşımıza hizmet veren Devlet Hastanesi‘nin alternatif bağlantı yollarını sıcak asfalta kavuşturdu.

Başkan Tören, hem Devlet hastanesine şahsi araçları ile gelen günlük binlerce vatandaş hem hastane çalışanları hem de mahalle sakinleri için adeta kanayan yaraya dönüşen güzergahlarda yol çilesine son verdi. Subaşı ve Şahincili mahallelerini birbirine bağlayan aynı zamanda şehrin devlet hastanesine alternatif bağlantı yolu olarak da hizmet veren Şahincili 521 ve 527 No’lu sokaklarda çalışma başlatan ilçe ekipleri sokakları ilk defa altyapı ile tanıştırdı. Yaklaşık 1 km yağmursuyu hattı yapımını kısa sürede tamamlayan ekipler, ardından yolları sıcak asfalt konforu ile buluşturdu. Ayrıca 521 No’lu sokakta belediye vatandaş işbirliği ile yapılan istinat duvarı ile yol koruma altına alındı.

Yapılan bu çalışmaları uzun süredir beklenen bir hizmet olduğunu belirten vatandaşlar Başkan Aşkın Tören ve Altınordu Belediyesine teşekkür ettiler.

BAŞKAN AŞKIN TÖREN “YAŞANABİLİR VE MODERN BİR ALTINORDU İÇİN DURMADAN YORULMADAN ÇALIŞIYORUZ”

Modern bir Altınordu’nun inşası için gece-gündüz demeden çalıştıklarını belirten Başkan Tören, “her alanda olduğu gibi altyapı ve ulaşım alanında da çok önemli çalışmalar gerçekleştirdik. Biliyoruz yolumuz uzun. Ancak bu şehrin sorunlarını bir bir çözmeye, vizyonunu büyütmeye yeni yatırımlarla şehrimize yaşanabilir modern bir çehre kazandırmaya devam ediyoruz. Tamamlanan çalışmalarımız hemşehrilerimize ve şehrimize hayırlı olsun” şeklinde kendini ifade etti.

KAYNAK : @altınordu.bel.tr

Önceki İçerikKORGAN’DA 30.HIDIRELLEZ FESTİVALİ
Sonraki İçerikORDU’DA DÜĞÜNDE 2 KİŞİ YARALANDI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz