Şanlıtürk , bazı mahalle muhtarlarıyla birlikte kahvaltıda buluştu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu 28. Dönem 1. Sıra Milletvekili Adayı Naci Şanlıtürk, Altınordu, Kabadüz, Gülyalı, Perşembe, Ulubey, Gürgentepe, Gölköy ve Mesudiye ilçelerinde görev yapan muhtarlarla düzenlediği toplantıda bir araya gelip kahvaltı yaptı .

Ramada Plaza by Wyndham Ordu Otelde yoğun katılımın sağlandığı toplantıda Şanlıtürk, muhtarlardan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’ye güvenmelerini isteyerek MHP Milletvekili adaylarına da Mecliste 3/2’lik çoğunluğun sağlanması için destek vermelerini istedi.

“MUHTARLARIMIZ, DEVLETİMİZİN SINIR UÇLARIDIR”

Şanlıtürk; “Bugün, Altınordu, Kabadüz, Gülyalı, Perşembe, Ulubey, Gürgentepe, Gölköy ve Mesudiye’mizin çok kıymetli muhtarlarıyla kahvaltı programında bir aradaydık .
14 Mayısta yapılan seçimler ve Cumhur İttifakı’nın görüşleri hakkında istişarelerde bulunmak amacıyla bu toplantıyı düzenledik. Muhtarlarımız devletin sınır uçlarıdır. Sizler vatandaşlarımızın sorunlarını ve taleplerini alarak çözüm üretmek ve vatandaşa her konuda yardımcı olmak için var gücünüzle çalışıyorsunuz.” dedi

“BAŞIN DÜŞTÜ MÜ DARA, ŞANLITÜRK’Ü ARA”

Muhtarlarımızın sorunlarının ve sıkıntılarının da çok olduğunu bilen bir kardeşinizim. Sizin sıkıntılarınızı da çözmek için var gücümle çalışacağıma yürekten inanıyorum. Buradan yine bir söz daha vermek istiyorum. Seçim sloganımızda demiştik. Eğer bana destek verirseniz, seçildiğim takdirde ne zaman başınız düştü mü dara, Naci Şanlıtürk’ü ara sözümü sizler içinde yineliyorum. Rabbim, birliğimizi beraberliğimizi daim etsin” diye ekledi.

“BUNLARA MI DESTEK VERECEKSİNİZ?”

Ülke siyaseti üzerinden de Cumhur İttifakının strateji ve hedeflerini anlatan Şanlıtürk, şöyle devam etti; “Değerli Muhtar kardeşlerim, bakınız bu seçim çok önemli ve bir o kadar da stratejik bir seçimdir. Bir yanda ülkemizi bölüp, parçalamak isteyen hain terör örgütleri bir yandan da Amerika Emperyalistinin esaretinde kalarak ülkemizi emperyalizme teslim etmek isteyen bir zihniyet var. Bunlara mı destek vereceksiniz? Hayır… Allah hepinizden razı olsun.” diyerek sözlerine devam etti.

“HEDEFİMİZ, ERDOĞAN’I EN YÜKSEK OY İLE SEÇMEKTİR”

Cumhur İttifakı olarak hedefimiz, öncelikle Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı en yüksek oy ile seçmektir. Ben Ordu’dan Cumhurbaşkanımıza en az yüzde 70 oy çıkacağına inanıyorum. İkincisi de bu şer odaklarıyla başa çıkmak için bizimde Mecliste 3/2’lik çoğunluğu yakalamamız lazım. İşte bu yüzden sizlerden MHP’nin adaylarına sahip çıkmanızı istiyor ve desteklerinizi bekliyoruz.

“14 MAYIS PAZAR GÜNÜ SIRA SİZDE OLACAK”

Şimdi buradan tekrar sormak istiyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı en yüksek oy ile seçecek misiniz? Evet… Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’ye güveniyor musunuz? Evet… Ordu’nun evladı her zaman yanınızda ve içinizde olan Naci Şanlıtürk’e destek verecek misiniz? Evet… Rabbim hepinizden razı olsun. 14 Mayıs Pazar Günü sıra sizde olacak. İnşallah bu şer odaklarını hep birlikte sandığa gömeceğiz” diye konuştu.
Şanlıtürk’ün konuşmalarının ardından söz alan muhtarlarda, “Cumhur İttifakına sahibiz, Naci Şanlıtürk’e de sahibiz” diyerek desteklerini ifade ettiler.

KAYNAK: @ordugazete

Önceki İçerikBAHÇELİ ORDU’YA GELİYOR
Sonraki İçerikORDU’LU İŞÇİLERDEN 10 GÜNDÜR HABER ALINAMIYOR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz