ÜNYE ATATÜRK MAHALLESİ’NDE SOKAK VE CADDELER ASFALT İLE BULUŞTU

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ünye ilçesine bağlı Atatürk Mahallesi’nde ki altyapı ve ulaşım yatırımları devam ediyor . Sıcak asfalt çalışmalarının tamamlandığı Kıyışkan sokak ile birlikte, mahallede 6 sokak ve bir cadde sıcak asfalt konforuna kavuştu.

Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalarda, mahalle ve grup yolları ile ilçe merkezleri sıcak asfalt ve betona kavuşuyor.

Altyapıdan, üstyapıya, sağlıktan turizme, tarımdan, sosyal projelere kadar birçok alanda yaptığı çalışmalarla takdir toplayan OBB, ulaşımda hayata geçirdiği yatırımlarla da kentin görünümünü değiştiriyor.

Hilmi Güler, Ünye ilçesinin en yoğun mahallelerinden biri olan Atatürk Mahallesi’nde bir sokağın daha sıcak asfalta kavuştuğunu söyledi.

“ASFALT SEFERBERLİĞİMİZ SÜRÜYOR”

Başkan Güler açıklamasında, ilçe merkezlerindeki altyapı ve asfalt seferberliğinin sürdüğünü, Ünye ilçesinde konforlu bir ulaşım için Atatürk Mahallesi’ne bağlı, Kıyışkan sokaktaki altyapı ve sıcak asfalt çalışmalarını tamamladıklarını belirtti. Daha öncesinde de Atatürk mahallesinde Şehit Fatih Coşkan Sokak, Akasya Sokak, Sıla Sokak, Yasemin Sokak ve Yıldız Sokak ile Şehit Hüseyin Kuşçu Caddesinin altyapılarını sil baştan yenileyerek sıcak asfaltla buluştuğunu belirtti.

KAYNAK: @ordu.bel.tr

Önceki İçerikPERŞEMBE’DE 1 KİŞİ İNTİHAR ETTİ !
Sonraki İçerikSÜRÜCÜLERE ”YAYA YOLU” UYARISI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz