ALTINORDU BELEDİYE BAŞKANI AŞKIN TÖREN ”DURMAK YOK HİZMETE DEVAM” DEDİ

ÖNCE ŞAHİNCİLİ SONRA KUMBAŞINDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Başkan Tören , Altınordu’yu hayata geçirdiği yatırım ve çalışmalarla yeni ve modern bir çehreye kavuşturdu, bölgesinde yıldızı parlayan şehir olarak dikkatleri çekmek istediklerinden çalışmalara ara vermeden devam ediyorlar .

Şehrin dört bir köşesinde sürdürdüğü hizmet çalışmalarıyla mahallelerin önemli sorunlarına çözüm üreten Altınordu Belediyesi, Kumbaşı mahallesinde 10 sokağın altyapısı ve üst yapısı ile baştan sona yeniledi. Tamamlanan çalışmalar mahalle sakinlerinden tam not aldı.

Kumbaşı mahallesi 1, 21, 28, 29, 38, 48, 56, 57, 58 ve Okan Melikoğlu sokaklar olmak üzere hiç altyapısı bulunmayan toplam 10 sokak ilk defa altyapıya kavuştu. Yapılan altyapı çalışmaları ile 10 sokağa 3050 metre yağmur suyu hattı tamamlanarak sağlıklı bir altyapı oluşturuldu. Tamamlanan altyapı çalışmalarının ardından sokaklarda yaklaşık 3 km uzunluğunda sıcak asfalt çalışması yapıldı. Altyapısı ve üstyapısı ile baştan başa yenilenen sokaklar vatandaşın hizmetine sunuldu.

TÖREN “YORULMADAN ÇALIŞMAYA DEVAM”

Belediyenin çalışmalarını yerinde görmek için gittiği Kumbaşı mahallesinde esnaflar ve vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Aşkın Tören “çalışma ve hizmetlerimizin hemşehrilerimizin yüzlerinde tebessüm olduğunu görmek bizim en büyük motivasyon kaynağımız” diye belirtti.

Başkan Tören “kent merkezinde ve kırsalda şehrimizin dört bir köşesinde hizmet çalışmalarına devam etmekteyiz. Çalışma noktalarımızdan biri olan Kumbaşı Mahallemizin 10 sokağını öncelikle altyapı sorunlarını çözdük. Sağlıklı altyapıya kavuşturduğumuz sokakları sıcak asfalt konforu ile de buluşturarak mahallemizin, şehrimizin ve vatandaşımızın hizmetine sunduk. Mahallemize ziyaretimizde hem tamamlanan çalışmalarımızı yerinde inceledik hem de esnaflarımız ve hemşehrilerimiz ile hasbihal ettik. Tamamlanan çalışmalarımız mahalle sakinlerimize ve şehrimize hayırlı olsun. Yaşanabilir, modern şehir Altınordu için durmadan yorulmadan çalışmaya devam” şeklinde konuştu.

Yıllardır beklediğimiz hizmete Aşkın Başkanımız sayesinde kavuştuk diyen Kumbaşı Muhtarı Nevin Gül ve mahalle sakinleri Başkan Aşkın Tören ve Altınordu Belediyesine teşekkürlerini ilettiler.

KAYNAK: @altinordu.bel.tr

Önceki İçerikOrdu’lu Arif Baştan Yaşam Savaşını Kaybetti
Sonraki İçerikOrdu’da Sosyal Medya Üzerinden Tartışan 4 Kişi Tutuklandı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz