ALTINORDU’NUN CUMHURİYET MAHALLESİNDE MAVİ İLE YEŞİLİN BULUŞTUĞU YERDE YENİ MESİRE ALANI YAPILIYOR

OBB , Altınordu ilçesi Cumhuriyet Mahallesi’nde her yaş grubunun güzel vakit geçireceği, denize sıfır konumda modern bir mesire alanı ve park inşaatında çalışmalara hız verdi. Yaz sezonuna bitirilmesi planlanan çalışma ile vatandaşlar, deniz kıyısına yakın bir mekânda piknik ve güzel zaman geçirebilecekleri bir alana kavuşacak.
OBB hem şehircilik hem de kent estetiği alanında yaptığı çalışmalarla ilçelere estetik görünüm ve değer katıyor. Birçok ilçede olduğu gibi Altınordu ilçesinde de çalışma yürüten Büyükşehir Belediyesi, Şahincili Mahallesi’nin ardından ilçenin hızla büyüyen ve gelişen mahallerinden Cumhuriyet Mahallesi’nde yürüttüğü park çalışmalarına hız verdi.

YAZ SEZONUNA YETİŞMESİ PLANLANIYOR

Cumhuriyet Mahallesi’nde denize sıfır bir noktada Büyükşehir Belediyesi tarafından çalışmaları devam eden mesire ve park alanı yaklaşık 20 bin metrekare alan üzerine inşa edilmekte. Ağaçlık bir alanda hayata geçirilen projede yürüyüş yolu, piknik masaları, çöp kovaları, çeşme, aydınlatma elemanları, çocuk oyun alanı, WC, satış büfesi ve çok amaçlı spor sahası yer alıyor. Altyapısı ve fiziki imkânları tamamlanacak olan bu mesire alanı ile vatandaşlar, yaz sezonunda geniş bir alanda deniz kıyısına yakın bir mekânda piknik yapabilme imkânına sahip olacak .

KAYNAK: @obb

Önceki İçerikULUBEY’DE 121 BİNADA CEPHE İYİLEŞTİRME ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLECEK
Sonraki İçerikPeugeot Ordu Bayiliğini Ateş Grup Aldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz