OBB, ULUBEY’DE 121 BİNADA CEPHE İYİLEŞTİRME ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRECEK


Ordu’da kent estetiğine uygun projeler geliştiren OBB , Ulubey’de 1 km’lik cephe iyileştirme çalışması gerçekleştirecek.

121 bina ve 157 cephede üç etapta uygulanacak projenin ilk etap ihalesi gerçekleştirildi. Mantolama üzerine boyama ve ahşap görünümlü söve çalışması yapılacak projenin ilk etabı kapsamında 21 adet binanın cephesi iyileştirilecek.

BİNALAR KISIM KISIM YENİLENECEK

Uygulanacak projenin ilk etap ihalesi gerçekleştirildi, ilk etapta 121 adet bina yenilenecek. İlk olarak binaların dış cephesi sağlıklı bir görünüme kavuşturulacak, bu projeyi OBB kısım kısım gerçekleştirecek.

ŞEHİRDE YENİ GÖRÜNÜM İÇİN YATIRIMLAR HAYATA GEÇİRİLİYOR

Ordu’nun 3 ay değil 12 ay turizm potansiyeline katkı sağlamak için Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in öncülüğünde projeler geliştirerek şehirde değişim ve dönüşümü hissettiren Büyükşehir Belediyesi, Altınordu ardından ilçeyi modern bir görünüme kavuşturacak.

Altınordu ilçesi Sırrıpaşa caddesi üzerinde bulunan 98 adet binanın dış cephesini modern ve çağdaş şehircilik anlayışıyla yenileyerek takdir kazanan Büyükşehir Belediyesi, aynı uygulamayı Ulubey’de de gerçekleştirecek.

KAYNAK: @OBB

Önceki İçerikORDU 2023 MİLLETVEKİLİ SEÇİM SONUÇLARI
Sonraki İçerikCumhuriyet Mahallesine Yeni Mesire Alanı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz