İKİZCE’NİN ALT VE ÜSTYAPI ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Ordu’nun altyapı ağını gelecek yıllara taşıma hedefiyle ilerleyen Büyükşehir Belediyesi, ilçelerdeki çalışmalarına devam etmekte.

OBB Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’le başlatılan çalışmalarla mevcut sorunlar çözüme kavuşuyor. İlçelerde çalışmalara devam eden OSKİ, vatandaşlara hem sağlıklı su iletimi sağlıyor hem de uzun ömürlü çalışmalarla var olabilecek sorunlarında önünü kesmeyi hedefliyor.

İKİZCE’DE YATIRIMLAR ARTIYOR

OSKİ, 4 yıllık süre içerisinde bu ilçemizde 30 bin metrekare içme suyu hattı, 3 bin 500 metre kanalizasyon hattı, 1 adet içme suyu deposu, 1 adet su alma yapısı, 1 adet gölet ve 2 adet sondaj çalışmasını tamamlayarak vatandaşların hizmetine sundu.

OSKİ Genel Müdürü Murat Us ” İkizce ilçesinde yapılan yatırımlar haricinde yeni yatırımlar için hazırlanıyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımızın talimatları ile İkizce ilçemizde yeni yatırımlar için çalışma başlattık” dedi.

Genel Müdür Us, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile ilçelerimizde yatırım çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Şuana kadar yaptığımız çalışmalarla ilçelerde yılların sorunlarını tek tek ortadan kaldırdık. Bu kapsamda İkizce ilçemizde aradan geçen 4 yıllık süre içerisinde 30 bin metrekare içme suyu hattı, 3 bin 500 metre kanalizasyon hattı, 1 adet içme suyu deposu, 1 adet su alma yapısı, 1 adet gölet ve 2 adet sondaj çalışmalarını tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Bunların haricinde yeni projelerimiz var. Kısa süre içinde bunları da tamamlayarak ilçemizin sorunlarının büyük bir bölümünü çözmüş olacağız.” dedi.

KAYNAK: @obb

Önceki İçerikÜnye’de 10-16 Mayıs Engeliler Haftası Dolayısıyla El Sanatları Sergisi Açıldı
Sonraki İçerikOrdu Ticaret Borsası Başkanı Ziver Kahraman 6 Milletvekilini Tebrik Etti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz