OBB kapsamında düzenlenen sıcak asfalt projesi hız kesmeden devam ediyor.

Ordu’da, Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan sıcak asfalt projesi hız kesmeden devam ediyor. Aybastı ve Gölköy ilçesini birbirine bağlayan uzunluğu 9 km olan grup yolunda da sıcak asfalt çalışması gerçekleşti .

Aybastı Kayabaşı Mahallesi ile Alacalar Mahallesi ve Gölköy Düzyayla Mahallesi’ne hizmet eden ve ticari açıdan öneme sahip olan grup yoluda proje kapsamına girdi . OBB Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, toplam uzunluğu 9 km olan güzergahta çalışmaları tamamladı.

OBB Başkanı Güler, rahat ulaşımı sağlayan yolun iki ilçeye, ticari, sosyal ve kültürel açıdan büyük katkı sağlayacağını belirtti.

“AYBASTI VE GÖLKÖY İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN”

Başkan Hilmi Güler açıklamasında, “Gölköy Düzyayla sınırlarından başlayan çalışmalarımız, Aybastı Alacalar ile Kayabaşı mahallesi üzerinden, Aybastı-Gölköy karayoluna kadar ulaştı.  Daha önce yolun büyük kısmında çalışmalar gerçekleştirmiştik . Geri de kalan kısmı da tamamlayarak final yaptık. Bu yol aynı zamanda tarihi bir yol. Gölköy ile Aybastı’nın bağlantı yolu. İki ilçeyi bu konforla buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Aybastı ve Gölköy ilçelerimize hayırlı olsun.” dedi.

Mahalle sakinleri  “Yolumuzun sıcak asfalta kavuşmasıyla toz ve çamurdan kurtulduk. Çalışmalardan dolayı çok mutluyuz. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dediler.

KAYNAK: @ordu.bel.tr

Önceki İçerikOBB Meclisi Mayıs Ayı Olağan Toplantısı 2. Birleşimini Gerçekleştirdi
Sonraki İçerikOrdu Üniversitesi’ne 3 Yeni Fakülte Kuruluyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz