Fatsa’nın Organize Sanayi Bölgesinin araç trafiğini rahatlatmak amacıyla Karayolları 7.Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan 154 metre uzunluğunda 15 metre genişliğindeki araç ve yaya köprüsü Belediye tarafından ışıklandırılarak hem daha güvenli hale getirildi hem de görselliği daha güzel bir görünüm kazandı. 

Fatsa Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından köprüye, Belediye Logolu 20 tane aydınlatma direği 100 Wat Lad, 20 tane armatür monte edildi. 

Hem trafiği rahatlattı hem de görsel bir güzellik kazandı.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar yeni yapılan araç ve yaya köprüsünün Organize Sanayi Bölgesi trafiğini rahatlattığını belirterek, “Bu köprünün yapılması dönemin İlçe Başkanı İsa Yüksel ile Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’nun kapısını aşındırdığımızda bizlerin talebine olumlu yanıt vererek köprünün kısa sürede yapılmasını sağlamıştı. Bu anlamda sayın Bakanımıza ve Karayolları 7.Bölge Müdürlüğümüze canı gönülden teşekkür ediyoruz. Bu güzergaha köprü yapılması gerçekten büyük bir ihtiyaçtı. Bu köprümüzün ışıklandırma işini Belediye olarak biz üstlendik. İki gün süren çalışma ile köprünün aydınlatma işini tamamladık ve bakıldığı zaman gerçekten güzel bir görsel ortaya çıktı. Ben köprümüzün aydınlatılmasında emeği geçen Belediyemiz Destek Hizmetleri Müdürlüğü personeline de teşekkür ediyorum.” dedi.

KAYNAK: @fatsa.bel.tr

Önceki İçerikOrdu Devlet Hastanesi’nde “12-18 Mayıs Hemşireler Haftası” Nedeniyle Tören Düzenlendi
Sonraki İçerikRüsumat No:4 Gemisi ve Açık Hava Müzesine Öğrencilerden Yoğun İlgi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz