Ordu Devlet Hastanesinde “12-18 Mayıs Hemşireler Haftası” nedeniyle tören düzenlendi. Törene İl Sağlık Müdürü Op.Dr.Dursun Tüzün, Ordu Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr.Atilla Gürgen ,hastane yöneticileri, hemşireler ve sağlık çalışanları katıldı.

İl Sağlık Müdürü Tüzün, törene katılan hemşireler nezdinde tüm hemşire arkadaşlarımızın hemşireler gününü ve haftasını kutluyorum dedi. Sağlığın bir ekip işi olduğunu vurgulayan Tüzün, “Ben hemşirelerimizi beyaz melekler olarak görüyorum. Gece gündüz demeden sağlık camiamızın diğer üyeleri gibi yirmi dört saat ailesinden, yavrularından uzak insanlarımıza sağlık hizmeti sunuyorlar. Salgında, depremde günlük hayatta sürekli en önde insanlarımızın hayatına dokunmak için koşuyorlar. Hepinizden Allah razı olsun. Şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

Tüzün’den sonra Başhekim Uzm.Dr.Atila Gürgen’de ”Görevime pandemiden altı ay önce başladım. Pandemi döneminde sizlerin ne kadar fedakarca görev yaptığınıza şahit oldum. Ne yapsak ne desek hakkınızı ödeyemeyiz. Hepinize emekleriniz için teşekkür ediyorum. Sizlerle birlikte görev yapmak büyük bir onur, haftanızı kutluyorum” dedi.

Konuşmaların ardından törene katılan hemşirelere Ordu İl Sağlık Müdürü Op.Dr.Dursun Tüzün, Başhekim Uzm.Dr.Atila Gürgen ve hastane yöneticileri tarafından emekli olan hemşirelere plaket takdim edilerek hizmetleri için teşekkür ettiler.

KAYNAK: @orduism.saglik.gov.tr

Önceki İçerikOrdu Üniversitesi’ne 3 Yeni Fakülte Kuruluyor
Sonraki İçerikFatsa OSB Köprüsü’nde Işıklandırma Çalışması Gerçekleşti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz