Büyükşehir Belediye Spor Kulübü sporcuları katıldığı müsabakalarda elde ettiği dereceler ile madalyalarını aldılar.

Büyükşehir Belediye Spor Kulübü sporcuları katıldığı müsabakalarda elde ettiği dereceler ile Ordu’ yeni başarılar getiriyor. Bu kapsamda kick boks ve judo branşında düzenlenen yarışlara katılım sağlayan Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü toplamda 4 bronz ve 2 gümüş madalya Ordu’ya kazandırıldı.

2 GÜMÜŞ, 3 BRONZ MADALYA

Türkiye Kick Boks Federasyonunca İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 17-21 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen 8. Turkish Open WAKO Dünya Kupası’na Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü’nden de katılım sağlandı.

Farklı kategorilerde kıyasıya mücadele eden Yaşar Efe Akçay, Light Contact Büyük Erkekler 63 kg’da 3’üncü, Ergani Çayan Müzikli Form Büyük Erkeklerde 3’üncü, Şeyma Ayhan Genç Bayanlar Müzikli Formda 2’inci ve Genç Bayanlar Creatif Formda 3’üncü olurken Hamza Berk Kılıçoğlu Yıldız Erkekler Point Fight kategorisinde 2’incilik elde etti.

Bu kapsamda büyük başarı ile derece elde eden 4 sporcu 2 gümüş ve 3 bronz madalyanın sahibi oldu.

 1 BRONZDA JUDODAN

Yine Türkiye Judo Federasyonunca 75 ilden 1.065 kişinin katılım sağladığı Judo Yıldızlar Türkiye Şampiyonası düzenlendi. 18-20 Mayıs tarihleri arasında Sivas’ta gerçekleştirilen müsabakada yarışan Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü sporcusu Nilda Yıldız ise 52 kg’da Türkiye 3’üncülüğü elde ederek bronz madalyayı Ordu’ya kazandırdı.

KAYNAK: @obb

Önceki İçerikOrdu’nun Ağaç Hassasiyeti
Sonraki İçerikÜnye Çöp Alanına 150 Farklı Meyve Fidanı Dikiliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz