Ünye’de altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklar artık sıcak asfalta kavuşuyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ünye ilçe merkezine bağlı Liseler Mahallesi ile stadyum caddesinin bulunduğu bölgede daha önce başlattığı altyapı sonrasında asfalt çalışmalarına başladı.

OBB tarafından hayata geçirilen yeni ulaşım projeleri gerçekleştirilen yağmursuyu, kanalizasyon, Telekom, doğalgaz ve kazı dolgu çalışmalarıyla sağlam ve sorunsuz altyapıya kavuştu. Türkiye’nin en zorlu coğrafyasında, kırsal kesimdeki mahallelere ulaşımı sağlayan güzergahlarda özverili bir çalışma yürüten Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, ilçe merkezlerinde de önemli altyapı çalışmalarının ardından asfalt çalışmalarına da hız verdi.

Türkiye ortalamasının dört katı fazla yağış alan Ordu’da, birçok noktada altyapı iyileştirme işlemleri gerçekleşti. Mahalle ve grup yollarında sürdürülen asfalt çalışmalarının yanı sıra, ilçe merkezleri de sağlıklı bir altyapıya kavuştu. Altyapısı sağlamlaştırılan sokak ve caddelerde ise sıcak asfalt çalışmaları devam etmekte.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ekiplere teşekkür etti.

Çalışmalar Ünye ilçesi Liseler Mahallesi başta olmak üzere altyapının tamamlandığı cadde ve sokaklarda 1 km’lik sıcak asfalt çalışması gerçekleştirilecek.

KAYNAK: @obb

Önceki İçerikOrdu ”Mayıs 7’sini” Coşkuyla Kutladı
Sonraki İçerikBüyük Destek Depremzedeler İçin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz