Gençlik ve Spor yatırımları kapsamında Fatsa’da yapımına başlanılan İl Tipi Gençlik Merkezi, Okçuluk Kamp Alanı ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzu inşaatı aralıksız devam ediyor.

Kültür sanattan spora, eğitimden eğlence alanlarına kadar birçok etkinliğe imza atarak gençlere hizmette sınır tanımayan Fatsa Belediyesi Gençlik ve Spor Bakanlığı desteğiyle çalışmalarına devam ediyor. 

Fatsa Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, Okçuluk Kamp Alanı binasının temel atımını yaptı. Bin metrekare kapalı alana sahip ‘Okçuluk Kamp Alanı’ içerisinde 265 metre kare idari kısım ve 570 metre kare okçuluk salonu bulunmakta. 

1500 metre karelik kapalı alana sahip 3 katlı İl Tipi Gençlik Merkezi’nin ise yüzde 65’i tamamlandı. 12.5*25 metre yüzme alanına sahip Yarı Olimpik yüzme havuzu da yüzde 85 seviyesine ulaştı.  

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “ Bizi en çok motive eden işler çocuklarımız ve gençlerimizle alâkalı olanlardır. Okul dışında, Yaz – Kış Spor Okulları, Gençlik Merkezi, Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Okçuluk Kamp alanları oluşturarak gençlerimize kendilerini geliştirme imkânı sunuyoruz. Biz her yeni gün, gençlerimize yeni imkânlar sağlamak için çalışıyoruz.”dedi.

KAYNAK: @fatsa.bel.tr

Önceki İçerikFatsa Özel Sanayi Sitesinde 34 Yeni İş Yerinin Anahtarını Teslim Edildi
Sonraki İçerikOrdu Cumhuriyet Mahallesinde Trafik Kazası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz