FİKİRLERİN YARIŞTIĞI MÜNAZARA YARIŞMASINDA FİNALİSTLER BELLİ OLDU

OBB ve Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde bu yıl ikincisi düzenlenen “Münakaşa Değil Münazara” adıyla düzenlenen liseler arası ödüllü münazara yarışmasının sonunda finalistler belli oldu. Yaptığı kapsamlı araştırmaları ve fikirlerini rakiplerinden daha iyi savunan Ünye Fen Lisesi ve Kabadüz Çok Programlı Lisesi takımları finale adını yazdırdı.

Bu yıl 2.si düzenlenen “Münakaşa Değil Münazara” yarışmasında yarı final heyecanı yaşandı. Ordu Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde gerçekleştirilen yarışmanın yarı finalinde 4 takım verilen konular üzerine yaptıkları kapsamlı araştırmalarla fikirlerini savundu.

Yoğun katılımla gerçekleşen yarışmanın yarı finalinde ise Ünye Fen Lisesi, Fatsa Anadolu Lisesi ile Kabadüz ÇPL ise Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile karşılaştı. Yarışma sonucunda Ünye Fen Lisesi ve Kabadüz ÇPL liseleri finale çıkmaya hak kazandı.

“Münakaşa Değil Münazara” yarışması finali 7 Haziran’da Ordu Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Şampiyonun belirleneceği bu büyük final ile yarışma son bulacak.

KAYNAK: @ordu.bel.tr

Önceki İçerikEski Başkan Takımı Yalnız Bırakmadı
Sonraki İçerikOGİD’in Yeni Başkanı Bugün Belli Oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz