Ordu Genç İş İnsanları Derneği (OGİD) Olağan Genel Kurulu’nunda Yeni Başkan Altuğ Sönmez Seçildi.

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası’nda (OTSO) gerçekleştirilen Ordu Genç İş İnsanları Derneği Genel Kuruluna; OTSO Başkanı A.Levent Karlıbel, Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, OGİD önceki dönem Başkanı Sadık Bora Çakmak, OGİD üyeleri ve iş insanları katılım sağladı. 

Ordu OTSO Başkanı Levent Karlıbel, “Yeni yönetime başarılar diliyorum, eskisine teşekkür ediyorum. Odamızın tüm mekânları ve imkanları sizlere açık. Zaten üyesisiniz. Her platformda arkanızdayız, yanınızdayız. Sizlerle aynı desteği bekleriz, yapıyorsunuz zaten. Yine daha yukarılarda federasyon boyutunda olduğu gibi sizleri görmek istiyoruz. Bir sonraki adımda bu odalarda görev almanızı isteriz. Şirket açısından sanal olarak bir ölçü şef kurduk, çok hisse olacak zaten ama aracı olacak birçok katılımın öncülüğünü yapacağım. Sonra kurulan şirketten çekilerek görevi tamamlayacak. Onu gerçekten işleten ve yatacak o şiddetlerde yer alabilirsiniz. Yolunuz açık olsun.”  şeklinde konuştu.

Yeni Başkan Altuğ Sönmez, “Bence bu derneğin içinden kesinlikle bu dönemde olmasa da başka bir dahaki dönemde mutlaka beraber bir yatırım yapmamız ve burada Ordu’da bir iz bırakmamız gerektiğine inanıyorum. Yapabilir miyiz bakacağız ama bu yönde çalışmalar yapacağımızı düşünüyorum. İki müjdeyi birden aldık. Bugün bu dönemde son olarak hepinizi üye olarak bizi ama üye olarak bize her destek istediğimizde destek olmanızı ve yanımızda olmanızı bekliyoruz. Hepinize çok teşekkür ediyorum. İnşallah güzel çalışmalar yapacağız.”  dedi.

Önceki dönem başkanı Sadık Bora Çakmak ise “Dernek olarak herhangi bir siyasi partiyle ilişkimiz yok. Daha fazla istihdam sağlayabilmeliyiz, katma değer üretebilmeliyiz, yurt dışından ülkemize döviz kazandıracak faaliyetleri artırmalıyız. Son olarak da iyi bir vergi mükellefi olmak asli görevimiz. Vatana bu şekilde faydalı olabiliriz. 2 yıllık görev süremin sonuna geldim. 2 yılda 70 üyeden 114 üyeye ulaştık. Bu da yönetimimizin güzel işler yaptığını gösteriyor. Yeni yönetime başarılar dilerim.” diyerek sözlerine son verdi.

OGİD’de Altuğ Sönmez başkanlığındaki yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Mücahit Yıldız, Gürkan Koç, Mete Şaşmaz, Caner Özel, Burak Kaya, Burak Güreşçi, Dilanur Topkaya, Yusuf Yağız Yüce, Mohamad Moussalem, Oğuz Doğruyol, Ezel Çuhadar.
Denetleme Kurulu: Abdulkadir Gürsoy, Selman İyigün, Şevval Sude Özkalpak.
Disiplin Kurulu: Mehmet Murad Yıldız, Hilmi Müfit Tekintaş, Celil Tomakin.
Yüksek İstişare Kurulu: Ali Osman Yıldırım, Emre Yılmaz, Samet Aktaş, Sadık Bora Çakmak.

KAYNAK : @orduolay

Önceki İçerikLiseler Arası Münazara Yarışmasının Finalistleri Belli Oldu
Sonraki İçerikKumru-Korgan Yolunda Kaza

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz