Ordu Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları (ORMEK) Ünye şubesinde eğitim gören kursiyerlere ait el emeği ve göz nuru çalışmaların yer aldığı yıl sonu sergisi açıldı.

Programa katılan OBB Dr. Mehmet Hilmi Güler, ORMEK aracılığı ile Ordu’muzun güzelliklerini tüm dünyaya tanıtmak istediğini belirtti. 

Açıldığı günden bu yana binlerce kursiyeri sertifika sahibi yapan Ordu Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları , birçok ilçede vatandaşların bilgi ve beceri yönünü geliştirmelerine, ev ekonomilerine katkı sağlamalarına yönelik faaliyetlerine devam etmekte. Birçok alanda eğitimler veren bu kurslarda yıl sonu sergisi ile kursiyerlerin eserleri de görücüye çıkmakta.

Bu kapsamda kurs merkezilerinden bir tanesi olan Ünye Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları kursiyerlerinin eserlerinden oluşan yıl sonu sergisi açıldı.

Yıl sonu sergisinin açılış programına Ünye Kaymakamı Ayhan Işık, daire başkanları, STK temsilcileri, basın mensupları ve çok sayıda kursiyer ile davetliler katıldı.

KAYNAK: @ordu.bel.tr

Önceki İçerikCemal Enginyurt Mazbatasını Aldı
Sonraki İçerikOrdu’da PatPat Kazası Can Aldı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz