Vali Sonel , Şehit Evladımızın Okuma Bayramına Katıldı

Vali Tuncay Sonel, şehidimiz Erdi Demirer’in emaneti olan Çağan evladımızın okuma bayramı etkinliğine katılarak, okuma bayramı sevincine ortak oldu.

4 Ekim 2016 tarihinde Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde, yol kontrolü sırasında PKK’lı teröristler ile çıkan çatışmada şehit olan Uzman Onbaşı Erdi Demirer’in Haki Yener İlkokulu 1. sınıfında okuyan oğlu Çağan Demir, Vali Sonel’i okuma bayramı etkinliğine davet etti.

Şehidimizin emaneti Çağan’ın davetini kırmayan Vali Sonel, Haki Yener İlkokulu Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Erdi Demirer Spor Salonunda gerçekleştirilen okuma bayramı programına katılarak, etkinlikte hazırladıkları şiir ve müzikli oyun gösterilerini ilgiyle izledi.

Çocukların gönlünde her zaman farklı bir yere sahip olan Vali Sonel’i etkinlikte kendisini izlerken gören şehidimizin emaneti Çağan ile Vali Sonel arasındaki duygu yüklü diyalog fotoğraf karelerine yansıdı.

Vali Sonel, ”Çağan evladımızın okuma bayramı etkinliğini izledik. Şehitlerimizin anneleri, babaları, eşleri, çocukları bizlere emanettir. Çocuklarımızın yolu bahtı açık olsun. Bu güzel memlekete güzel işler yapacak yerlere geleceklerine inancım tamdır. Çocuklarımızı ve onları yetiştiren öğretmenlerimizi de tebrik ediyorum“ diyerek sözlerini bitirdi.

Önceki İçerikMemleket Partisi Ordu İl Başkanlığında 150 Kişi İstifa Etti
Sonraki İçerikEski Başkan Takımı Yalnız Bırakmadı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz