Eyüpsultan’da yaşayan Ordulular, “Ordulular Eyüpsultan’da Buluşuyor” programı ile bir araya geldi.

Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler katıldı. Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya STK temsilcileri ve İstanbul’da ikamet eden çok sayıda Ordulu vatandaş katıldı.

“19 İLÇESİ, 772 MAHALLEMİZ İLE ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ”

Başkan Güler konuşmasında şu sözlere yer verdi:

“Bu akşam Deniz Bey’in misafiri olarak İstanbul’a geldik. Hemşehrilerimiz ile bir hasret giderme toplantısı gerçekleştirdik. Ordu’nun 19 ilçesi ile 772 mahallesi ile birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Siz burada büyük bir güçsünüz ve bir ayağınız zaten hep Ordu’da. Sizleri yine Ordu’muza yatırım yapmaya davet ediyoruz. Ordu’ya geldiğiniz de bambaşka bir Ordu ile karşılaşacaksınız. 4 yıl boyunca yaptığımız çalışmaları burada sizlere zaten sunduk. Sizi Ordu’ya hasretle bekliyoruz.”

“KATILAN TÜM VATANDAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş ise “Bu güzel akşamda bizlere ev sahipliği yapan hemşehrimiz Deniz Köken, bu akşam aramızda bulunan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler ve buraya katılan STK temsilcilerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 21 yıldan bu yana yapılan yatırımları anlatmak amacıyla Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığımız tarafından hazırlanan film izledik yine Ordu’da yaptığımız yatırımlarımızı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız öncülüğünde yapılan tanıtım filmini izledik. Böylesine büyük hizmetler yapan 21 yıldır Türkiye’nin her yerine eser ve hizmet siyasetiyle damga vuran bir Recep Tayyip Erdoğan var” dedi.

“ORDULULARI BURADA AĞIRLAMAKTAN BÜYÜK MEMNUNİYET DUYDUM”

Organizasyona ev sahipliği yapan Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken konuşmasında Orduluları burada ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, “Belediye Başkanı değilken de sizlerle bir aradaydım. Her zaman her yerde bir aradaydık. Belediye Başkanıyım yine birlikteyiz ve birlikte olmaya devam edeceğiz. Sizleri böyle bir programda ağırlamaktan dolayı memnuniyet duyuyorum” şeklinde konuştu.

KAYNAK: @ordu.bel.tr

Önceki İçerikBankacı Kılığına Girdiler Onur Tıkıç’ı 60.000 TL Dolandırdılar
Sonraki İçerikKabadüz’ün İlk Eczanesi Açıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz