Ordu Büyükşehir Belediyesi kent genelinde yaşayan ihtiyaç sahibi aile ve bireylere yardım elini uzatmaya devam ediyor. Son olarak hasta yatağı, tekerlekli sandalye gibi gereksinimlerin giderildiği yardımlar Büyükşehir Belediyesi ekiplerince ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı.

Büyükşehir Belediyesi, her geçen gün hizmet sepetini genişleterek yardıma muhtaç, kimsesiz, engelli ve benzeri bireylerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Doğru ve hızlı bir şekilde ihtiyaçları tespit eden belediye ekipleri, vatandaşlara aracısız bir şekilde hizmet sunuyor.

Her alanda destek sağlayan Büyükşehir Belediyesi, Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde Ordu’da Sosyal Market gibi projeleri hayata geçirerek gıda, giyim ve benzeri ihtiyaçları karşılıyor. Ayrıca medikal malzemeler gibi farklı kategorilerde de ihtiyaçları karşılamak için çalışmalar yürütülüyor.

Son olarak, ihtiyaçları belirlenen bireylere Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından sağlanan yardımlar ulaştırıldı. Kapı kapı dolaşarak ailelerin ihtiyaçlarını karşılayan belediye, bazılarına hasta yatağı ve bazılarına ise tekerlekli sandalye gibi ihtiyaçları temin etti.

İhtiyaçları karşılanan aileler, eksikliklerinin giderilmesinden dolayı Ordu Büyükşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür etti ve memnuniyetlerini dile getirdi. Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü bu hizmetler sayesinde vatandaşlar, daha iyi bir yaşam standardına kavuşmanın sevincini yaşıyor.

KAYNAK: @ordu.bel.tr

Önceki İçerikOrdu Ünye’de Yangın Çıktı
Sonraki İçerikMotosiklet Sürücülerine 10 Bin 449 Lira Ceza

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz