ULUBEY İLÇESİNDE, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 121 BİNADA GERÇEKLEŞTİRECEĞİ CEPHE İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ulubey ilçesinde uzun zamandır beklenen cephe iyileştirme çalışmalarına başladı. İlçede 121 binada gerçekleştirilecek bu çalışma, ilçenin modern bir görünüme kavuşmasını sağlayacak.

Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan, değişim ve dönüşüm getirecek bu çalışma için Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibine teşekkür etti. Yapılacak çalışmanın ilçenin kentsel kimliğini güçlendireceğini ve cazibesini artıracağını belirtti.

İlçe halkı da yapılacak çalışmanın ilçeye büyük bir kazanım sağlayacağını düşünüyor. Binaların atıl durumda olduğunu ve bu yatırımı uzun zamandır beklediklerini ifade ediyorlar. İlçenin güzelleşeceğini ve Başkan Hilmi Güler ile emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini belirtiyorlar.

Cephe iyileştirme projesiyle birlikte, ilçede bulunan 121 binanın ve 157 cephenin silueti değişecek. İlk etapta 21 binanın cephesi yenilenecek. Mantolama, boyama ve ahşap görünümlü söve çalışmalarıyla binalar sağlıklı bir görünüme kavuşturulacak. Bu çalışma aşamalı olarak gerçekleştirilecektir.

KAYNAK: @ordu.bel.tr

Önceki İçerikHuzurevi Sakinleri Hünerlerini Sergiledi
Sonraki İçerikGürgentepe’de Kadın Çiftçi Penpe Şanlı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz