Ordu Büyükşehir Belediyesi, Fatsa ilçesine bağlı Bolaman Mahallesi Laleli mevki ve Perşembe Kuyluca Mahallelerini birbirine bağlayan ve tarihi Ordu yolu olarak bilinen grup yolunu sıcak asfalt ile buluşturdu.

Ordu‘da, 5 mahalleyi birleştiren ve toplam uzunluğu 6 km’yi bulan sıcak asfalt çalışması vatandaşlar tarafından sevinçle karşılanmıştır. Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri, kırsal yol ağının en uzun olduğu Ordu’da, zorlu coğrafyada çalışmalarını sürdürerek mahalle ve grup yollarını yüksek standarda kavuşturuyor.

Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Bolaman Mahallesi Laleli mevki ve Perşembe Kuyluca Mahallelerini birbirine bağlayan ve tarihi Ordu yolu olarak bilinen grup yolunu sıcak asfalt ile yenilemiştir. Bu çalışma sayesinde 5 mahalle arasındaki bağlantı güçlenmiş ve yolun kalitesi yükseltilmiştir.

Bolaman Mahalle Muhtarı Dursun Mehmet Yeşiltaş, uzun süredir beklenen hizmetin gerçekleşmesiyle memnuniyetlerini dile getirerek Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür etmiştir. Yapılan çalışmaları büyük bir nimet olarak niteleyen Yeşiltaş, yolun eskiden çakıl dökülen ve yağmurlarla aşınan bir durumda olduğunu ancak şimdi çok güzel bir hale geldiğini belirtmiştir. Mahalle sakinleri de yolun sıcak asfalta kavuşmasıyla toz ve çamurdan kurtulduklarını ve yolun konforlu hale geldiğini ifade ederek, çalışmalardan dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür etmişlerdir.

KAYNAK: @İHA

Önceki İçerikOrdu’da Hint Tavus Kuşu Besleyen Kişiye Ceza: 3 Kuşa El Konuldu
Sonraki İçerikDünya Çevre Günü’nde Dalgıçlar Denizden Atık Çıkarttı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz