Ordu’da, Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan sıcak asfalt çalışmaları hızla devam ediyor. Bu kapsamda, Gölköy ve Aybastı ilçesini birbirine bağlayan Düzyayla mahallesinin yolu için sıcak asfalt çalışması başlatıldı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, ulaşım alanındaki yatırımlarıyla dikkat çekiyor ve ilçelerin uzun süredir süregelen hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar sayesinde, mahalle ve grup yolları sıcak asfalt ve betonla kaplanıyor.

Başkan Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde yürütülen çalışmalar kapsamında, Gölköy ilçesini Aybastı ilçesine bağlayan ve ticari bir yol olarak kabul edilen güzergahta sıcak asfalt çalışması başlatıldı.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, bu sıcak asfaltla kaplanacak yolun iki ilçeye ticari, sosyal ve kültürel anlamda büyük katkı sağlayacağını belirtti.

Başkan Güler, açıklamasında, “Daha önce Aybastı Alacalar ile Kayabaşı mahallesinden başlattığımız 9 kilometrelik yolu Gölköy Düzyayla mahallesine kadar ulaştırmıştık. Şimdi ise Düzyayla mahallemizden başlayan 2 bin 100 metrelik sıcak asfalt çalışmasıyla güzergahın tamamını sıcak asfalta kavuşturuyoruz. Toplamda 11 bin 100 metre uzunluğundaki bu güzergahla birlikte iki ilçeyi sıcak asfalt konforuyla buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İlçelerimize hayırlı olsun” dedi.

Sıcak asfalta kavuşan mahalle sakinleri ise, “Yolumuzun sıcak asfalta dönüşmesiyle toz ve çamur sorunundan kurtulduk. Çalışmalardan dolayı çok mutluyuz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” şeklinde ifade ettiler.

KAYNAK: @ordu.bel.tr

Önceki İçerikOrdu’da Çay Hasadı Başladı
Sonraki İçerikTriatlon Yarışları Öncesinde Kortej Yürüyüşü Gerçekleştirildi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz