DÖRDÜNCÜSÜ DÜZENLENECEK OLAN TRİATLON YARIŞLARI ÖNCESİNDE KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Triatlon Federasyonu iş birliğinde düzenlenecek olan 4. Ordu Triatlon Yarışları öncesinde bir kortej yürüyüşü gerçekleştirildi. Yürüyüş, 19 Eylül Ortaokulu önünden başlayıp Ceren Özdemir Meydanı’na kadar devam etti. Kortej yürüyüşüne Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdülkadir Hatipoğlu, Triatlon Federasyonu Organizasyon Kurulu Başkanı Ender Baş, Büyükşehir Belediyesi daire başkanları, sporcular ve vatandaşlar katıldı.

Triatlon yarışları, 10 Haziran Cumartesi günü saat 08.00’de gerçekleşecek ve Türkiye genelinde farklı yaş gruplarından 17 ilde 510 sporcu yarışmaya katılacak. Yüzme, bisiklet ve koşu parkurlarını ardı ardına geçecek olan sporcular ter dökecek.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan yarışlar, “2023 Ordu Triatlon Türkiye Kupası” ve “Okul Sporları Türkiye Şampiyonası” kapsamında yapılacak. Yarışlar, Elit-Erkekler, Elit-Kadınlar, Genç-Erkekler, Genç-Kadınlar, Yıldız-Erkekler, Yıldız-Kadınlar, M3-Erkekler, M3-Kadınlar, Paratriatlon Erkekler, Yaş Grubu Erkekler ve Yaş Grubu Kadınlar olmak üzere farklı kategorilerde gerçekleştirilecek.

Yarışlar nedeniyle bazı noktalar araç trafiğine kapatılacak. Altınordu ilçesinde bulunan Mehmetçik Bulvarı, 15 Temmuz Milli İrade Caddesi, 1068. Sokak ve Akyazı Caddesi, 10 Haziran Cumartesi, 11 Haziran Pazar ve 12 Haziran Pazartesi günleri saat 06.00 ile 17.30 saatleri arasında araç trafiğine kapalı olacak.

KAYNAK: @ordu.bel.tr

Önceki İçerikGölköy ve Aybastı’nın En Ticari Yoluna Sıcak Asfalt
Sonraki İçerikAltınordu ORMEK Yıl Sonu Sergisi Açıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz