Ünye ilçesinde tamamlanan Bayramca Ayşe Göç Aile Sağlığı Merkezi’nin açılışı, Ordu Valisi Tuncay Sonel’in de katıldığı bir törenle gerçekleştirildi.

Açılış törenine, Vali Tuncay Sonel‘in yanı sıra Ordu İl Sağlık Müdürü Opr. Dr. Dursun Tüzün, Ünye Kaymakamı Ayhan Işık, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, siyasi parti temsilcileri ve Bayramca mahalle sakinleri katıldı.

Açılış konuşmasında, Ordu İl Sağlık Müdürü Opr. Dr. Dursun Tüzün, “Ünye’de önemli sağlık projelerine imza atıyoruz. Yakın zamanda Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi de açılacak. Bu önemli yatırım için Göç ailesine teşekkür ediyorum” dedi.

Aile Sağlığı Merkezi ve 112 İstasyonu’nu yaptıran Mustafa Göç ise şunları söyledi: “Rahmetli annemiz Ayşe Göç adına bu hizmeti tamamladık. Ahiret hayatı için amel defterini kapatmayacak bir hizmeti memleketimizin faydasına açıyoruz. Dünya hayatında da insanlarımızın faydasına olacak güzel bir hizmet burada faaliyetlerine başlayacak. Hayır dualarınızı istirham ediyoruz.”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, açılış vesilesiyle hayırsever aileye teşekkür etti ve Bayramca Mahallesi’ndeki doğalgaz çalışmalarının kısa sürede tamamlanarak yıl sonuna kadar hizmete sunulacağını aktardı.

Ordu Valisi Tuncay Sonel de, “Ordumuz Karadeniz’in en nadide şehirlerinden biri. Ünye de güzel bir ilçemiz. Göç ailesi gibi hayırsever ailelerimizin desteğiyle birlikte güzel işler yapılıyor. Bu hizmetin Ünye’ye hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Açılış töreninde konuşmalar ve duaların ardından açılış kurdelesi, protokol üyeleri, hayırsever aile ve Bayramca Mahallesi sakinleri tarafından kesildi.

Bayramca Ayşe Göç Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu, Bayramca Mahallesi Şehit Cemal Mutlu Caddesi No:43/A adresinde bölgeye hizmet verecek.

KAYNAK : @İHA

Önceki İçerikMenderesler Sağanak Nedeniyle Taştı
Sonraki İçerik“Asarkaya Kent Ormanı Karadeniz’in Parlayan Yıldızı Oldu”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz