Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Triatlon Federasyonu’nun iş birliğiyle düzenlenen Ordu Triatlon Türkiye Kupası Yarışları ve Okul Sporları Türkiye Triatlon Yarışları Şampiyonası Ordu’da sona erdi.

Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen Ordu Triatlon Türkiye Kupası Yarışları, spor tutkunlarına büyük heyecan yaşattı. 17 ildeki 510 sporcu katılımıyla gerçekleştirilen yarışlarda, farklı kategorilerdeki triatletler, yüzme, bisiklet ve koşu olmak üzere üç ayrı parkurda kıyasıya yarıştı. Triatlon Türkiye Kupası Yarışları’nın ardından, yarışların son gününde Okul Sporları Türkiye Şampiyonası da düzenlendi.

Üç gün süren yarışmalar boyunca dereceye giren triatletlerin başarıları ödüllerle taçlandırıldı.

Ödül töreninde konuşan Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Celal Tezcan, üç gün süren yarışmalarda emeği geçen herkese teşekkür etti. Vekil Tezcan, şu sözlerle konuştu: “Ordu, üç gün boyunca büyük bir heyecan yaşadı. Sporu insanlarla buluşturmak ve sağlıklı bir toplum oluşturmak amacıyla çalışıyoruz. Temelde yatan duygu, sporu herkesin yaşamasını sağlamak. Bu nedenle emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yarışmacılarımıza, hedeflerine ulaşmaları için sürekli koşmalarını diliyorum.”

KAYNAK: @ordu.bel.tr

Önceki İçerikFatsa’da Bulunan Lahit Mezarlığında Kazı Çalışmaları Devam Edecek
Sonraki İçerikÇocuklara Çevre Şenliği

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz