Altınordu Belediyesi “Babalar Günü” dolayısıyla hayatın gerçek kahramanları babalar ve çocukları için “Babalar Günü Şenliği” düzenliyor.

Altınordu Durugöl mahallesinde bulunan Trafik Eğitim parkında 17-18 Haziran tarihlerinde hafta sonu iki gün boyunca devam edecek şenlikte babalar ve çocukları gönüllerince eğlenecekler.

Haziran ayının üçüncü Pazar günü kutlanan “Babalar Günü” bu sene Altınordu’da çok renkli etkinlikler planlanıyor. 17 Haziran Cumartesi günü Altınordu Trafik Eğitim Parkı içerisinde bulunan sinema salonunda saat. 13.30’da film gösterimi ile başlayacak etkinlik renkli görüntülere sahne olması bekleniyor.

Babaları anlatan unutulmaz filmlerin izleneceği şenlikte hem babalar hem de çocukları bir arada unutamayacakları bir babalar günü yaşatmayı hedefliyor.  Babalar sinema keyfi yaşarken çocukları da müzikler eşliğinde gün boyu devam edecek Karagöz Hacivat Gösterisi, Sihirbaz, tarihi kahramanların gösterileri, animasyon gösterileri, yüz boyama etkinliği ve çeşitli aktivitelerle keyifli bir babalar günü geçirecekler. Altınordu belediyesinin ikramlarıyla tatlanacak şenlik, sürprizler ile çok eğlenceli geçecek. Babalar Günü Şenliği Pazar günü saat 18’de sona erecek.

Başkan Aşkın Tören “Altınordu Belediyesi olarak yüreğiyle, fedakarlığıyla ömrünü ailesinin huzuruna, mutluluğuna, refahına adayan tüm babalara ve onların en değerli varlıkları çocuklarına unutamayacakları bir Babalar günü yaşatmayı hedefliyoruz.  17-18 Haziran Cumartesi ve Pazar günü gerçekleştirilecek etkinliğe tüm Altınordu’lu kıymetli babaları çocukları ile birlikte bekliyoruz. İki gün boyunca dolu dolu geçecek Babalar Günü Şenliğine tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum” diye belirtti.

KAYNAK: @altınordu.bel.tr

Önceki İçerikOrdu’da Uyuşturucu Operasyonu 4 Kişi Tutuklandı
Sonraki İçerikAybastı’da Piyano Resitali

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz