Fatsa Belediyesi, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından sağlanan 50 milyon liralık hibe desteğiyle başlatılan ‘Fatsa Millet Bahçesi Projesi’nde çalışmalar hızla ilerliyor.

Proje kapsamında 85 dönümlük bir alanda özel yaşam ve eğlence alanları ile spor alanları yer alacak, özellikle gençler, engelliler ve yaşlılar için özel düzenlemeler yapılacaktır.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Fatsa Millet Bahçesi Projesi hakkında bilgi vererek, çalışmaların hızla ilerlediğini belirtmiştir. Proje kapsamında 140 metrelik U kanal imalat çalışması, 350 metrelik tahkimat kazı çalışması, tamamlanan 100 metrelik kısımda betonarme perde duvar çalışması ve 16 metrelik kutu menfez çalışmasının tamamlandığını ifade etmiştir. Kısa bir süre içerisinde, Fatsa ve bölgenin en önemli yaşam alanlarından birini hemşehrileriyle buluşturacaklarını belirtmiştir. Aynı zamanda Karadeniz Sahil Yolu’na sıfır konumda bulunan Millet Bahçesi’nin, sahil yolunu kullanan tüm hemşehrilerine hizmet vereceğini de vurgulamıştır.

KAYNAK: @fatsa.bel.tr

Önceki İçerikFatsa OSB Yoluna Sıcak Asfalt Konforu
Sonraki İçerikKazakistan Büyükelçisi Ordu’da

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz