Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’ın girişimleri sonucunda 2020 yılında doğalgaza kavuşan Fatsa Organize Sanayi Bölgesi (OSB), şimdi de sıcak asfalt konforu sevinci yaşıyor.

Günlük 12 bin aracın kullandığı Kurtuluş ve Konakbaşı Mahallesi sınırlarında bulunan OSB’nin tek güzergah yolu olan 2,5 km’lik yol, genişletme ve alt yapı çalışmalarının ardından asfalta kavuşturuldu.

Konakbaşı Mahalle Muhtarı Bedri Cengiz, Fatsa ve Ordu’nun göz bebeği olan sanayiyi doğalgaz ve ardından asfalt konforuna kavuşturan Başkan Güler ve ekibine teşekkür ederek, bu çalışmaların bölge için önemli olduğunu belirtti. Günlük yoğun araç trafiğinin olduğu bölgede yapılan asfalt çalışmasının ulaşımda rahatlama sağladığını vurguladı.

Fatsa OSB yolunun alt yapısı iyileştirilerek genişliği 12 metreye çıkartıldı ve 2,5 km’lik güzergah sıcak asfaltla kaplandı. Bu çalışmalarla birlikte OSB’nin ulaşımı modern bir görünüme kavuştu. Fatsa OSB, birçok firmanın üretim yaptığı ve istihdam sağladığı önemli bir sanayi bölgesi olarak hizmet vermektedir.

KAYNAK: @ordu.bel.tr

Önceki İçerikOrdu Merkezli Uyuşturucu Operasyonunda 10 Şüpheli Tutuklandı
Sonraki İçerikFatsa Millet Bahçesi Projesi Tüm Hızıyla Devam Ediyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz