Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Gençlik Spor ve Kültür Festivali, Ordululara spor ve kültür etkinliklerini bir arada yaşama fırsatı sunacak. Festival, 17 Temmuz-17 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve 1 ay boyunca sürecek.

Festival kapsamında herkesin katılabileceği yarışmalar düzenlenecek. Bu yarışmalar sayesinde festival katılımcıları dostane bir rekabet içerisinde olacaklar ve aynı zamanda kültür etkinlikleriyle keyifli zaman geçirebilecekler.

Tayfun Gürsoy Parkı ve Akyazı Sahili’nde gerçekleştirilecek olan festivalde plaj futbolu, 3×3 sokak basketbolu, plaj voleybolu, tenis, satranç, deniz kanosu, açık deniz yüzme yarışları ve plaj güreşleri turnuvaları düzenlenecek. Bunun yanı sıra tiyatro gösterileri, konserler, çocuk oyunları, rekreasyon etkinlikleri ve çeşitli kültür etkinlikleri de yapılacak.

Gençlik Spor ve Kültür Festivali’nde dereceye girecek sporculara toplamda 352 bin TL değerinde hediye çeki verilecektir.

Festivale katılmak isteyenler, başvuru formlarını https://ordu.bel.tr/Sayfa/1267/genclikfestivali adresinden indirebilirler. Başvuru belgelerini ilgili branş sorumlularına mail adresleri ve iletişim numaralarını kullanarak ulaştırmaları gerekmektedir. Başvurular 23 Haziran-7 Temmuz tarihleri arasında yapılabilecektir.

KAYNAK: @ordu.bel.tr

Önceki İçerikHayırseverlerin Sağlık Hizmetlerine Katkısı Devam Ediyor
Sonraki İçerikLGS Birincisi Ordu’dan

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz