TRT Spor’un “Teknik Analiz Programı” moderatörü Hünkâr Mutlu, eski Süper Lig hakemi ve yorumcu Bünyamin Gezer ve eski futbolcu yorumcu Tarık Üstün, Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen bir etkinlikte Ordu’da Türk futbolunu masaya yatırdı.

Konferans, Ordu’nun Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, AK Parti Ordu İl Başkanı Selman Altaş, daire başkanları, spor camiası, vatandaşlar ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşti.

Program öncesinde bir konuşma yapan Hünkâr Mutlu, Ordu’nun güzelliklerine hayran kaldığını ifade etti. Ordu’nun çeşitli ülkelerin güzelliklerini barındırdığını belirten Mutlu, Ordu’da yapılan çalışmaları görünce etkilendiğini ve Ordu’nun güzelliklerini diğer ülkelerdeki manzaralarla karşılaştırdığında bile etkileyici olduğunu söyledi. Mutlu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve tüm çalışma arkadaşlarını bu güzellikleri Ordu’ya kattıkları için kutladı.

Konferansın ilerleyen bölümlerinde Türk futbolu, Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, Konferans Ligi, Süper Lig ve A Milli Takım’ın son maçları gibi konular ele alındı. Konferans soru-cevap bölümüyle sona erdi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, konferansın gerçekleştirilmesinden büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Başkan Güler, spor adamlarını Ordu’da ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını belirterek, bu etkinliğin sadece bir ısınma olduğunu ve tekrar spor adamlarını Ordu’ya beklediklerini söyledi.

Konferansa katılan Hünkâr Mutlu, Bünyamin Gezer ve Tarık Üstün’e Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler tarafından plaket verildi. Etkinlik, Ordu Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlendi.

KAYNAK: @ordu.bel.tr

Önceki İçerik KOM Ordu’da 22 bin 200 TL Sahte Para Ele Geçirdi
Sonraki İçerikHayırseverlerin Sağlık Hizmetlerine Katkısı Devam Ediyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz