İsmet Paşa Caddesi’nde Değişim Başlıyor!

Ordu Büyükşehir Belediyesi, İsmet Paşa Caddesi’nde zemin iyileştirme çalışmalarına başladı. Geçtiğimiz yıllarda Altınordu ilçesinde Sırrı Paşa Caddesi’nde başarılı bir zemin iyileştirme ve cephe giydirme çalışması gerçekleştirerek caddeyi renkli bir açık AVM’ye dönüştüren Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, şimdi de İsmet Paşa Caddesi’nin siluetini değiştirmek için harekete geçti.

İsmet Paşa Caddesi Zemin İyileştirme ve Aydınlatma Projesi kapsamında, ekipler öncelikle alt yapı çalışmaları için kazı işlemlerine başladı. Caddenin zeminini iyileştirerek modern bir görünüm kazandıracaklar.

Halk arasında “Yeni Fidangör” olarak bilinen caddeye estetik ve modern bir kent oluşturma hedefiyle, 570 metre uzunluğunda ve 7 bin 400 metrekarelik alana mineral yüzeyli taş döşeme ve aydınlatma çalışmaları gerçekleştirilecek.

Çalışmaların Eylül ayının sonuna kadar tamamlanması planlanmaktadır.

Esnaflar ve vatandaşlar, yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini dile getirerek Başkan Güler ve ekibine teşekkür ettiler. Esnaflar, “Bu çalışma yapılması gereken bir çalışmaydı. İnanıyoruz ki burası da Sırrı Paşa Caddesi gibi son derece güzel olacak. Her şey bizler için yapılıyor. Büyükşehir Belediye Başkanımıza bu nedenle teşekkür ederiz.” şeklinde konuştular.

KAYNAK: @ordu.bel.tr

Önceki İçerik1,5 Ay Önce Taşındığı Evinde Yangın Çıktı
Sonraki İçerikKadınlar Plajı’nda Mesai Değişikliği

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz