Tarihi Yola Büyükşehir İmzası

Ordu’da, Aybastı ve Gölköy ilçelerini birbirine bağlayan ve ticari açıdan büyük öneme sahip olan tarihi grup yoluna sıcak asfalt dökülerek yenilenme çalışması yapıldı. Toplam uzunluğu 10 km olan güzergahta yol çizgi çalışmaları da tamamlandı.

Aybastı Kayabaşı Mahallesi ile Alacalar Mahallesi ve Gölköy Düzyayla Mahallesi’ne hizmet eden ve ticari açıdan önemli bir yolu kapsayan çalışmalar sonucunda yol sıcak asfalt ile kaplandı. Ordu Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, 10 km’lik güzergahta çalışmaları tamamladı.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Güler, grup yolunda yapılan sıcak asfalt çalışmalarının yanı sıra çizgi çalışmalarının da tamamlandığını belirtti.

Başkan Güler, açıklamasında şunları söyledi: “Gölköy Düzyayla sınırlarından başlayarak Aybastı Alacalar ile Kayabaşı mahallesi üzerinden Aybastı-Gölköy karayoluna ulaşan sıcak asfalt çalışmalarımızı tamamladık. Bu yol, Gölköy ve Aybastı ilçeleri için ticari açıdan da önem taşıyor. Yoldaki çizgi çalışmalarını da tamamladık ve güzergahı konforlu ve güvenli hale getirdik. Aybastı ve Gölköy ilçelerimize hayırlı olsun.”

Mahalle sakinleri ise, “Yolumuzun sıcak asfalta kavuşmasıyla toz ve çamurdan kurtulduk. Şimdi ise yol üzerindeki çizgi çalışmaları tamamlandı. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” şeklinde memnuniyetlerini ifade ettiler.

KAYNAK: @ordu.bel.tr

Önceki İçerikAltınordu’ya Yeni Gezinti Alanları
Sonraki İçerikOrdu’nun Otopark Çilesi Bitmiyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz