Altınordu’ya Yeni Gezinti Alanları Eklendi

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, denizi Altınordu halkıyla buluşturmak amacıyla çeşitli projeler geliştirdi ve şehre yeni gezinti alanları kazandırdı.

Başkan Güler, Altınordu’nun büyük iskelesini yenileyerek halkın kullanımına sundu ve Akyazı sahilinde de yeni alanlar oluşturdu.

default

Bu mekanlar her gün birçok insanı ağırlıyor ve sadece vatandaşların buluşma noktası olmakla kalmayıp, aynı zamanda Ordu’nun güzel bir atmosferde fotoğraf çekebilecekleri bir ortam sunuyor.

Ayrıca, tarihi iskele de yapılan çalışmayla modern ve dikkat çeken bir görünüm kazandı. Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin dokunuşlarıyla yenilenen iskele, geceleyin ışıklandırılarak görsel bir şölen sunuyor.

Özellikle gençler tarafından tercih edilen bu alanlar, büyük beğeni topluyor. Öğrenim görmek için il dışında bulunan bazı gençler, son yıllarda yapılan yatırımlarla şehrin değer kazandığına dikkat çekerek memnuniyetlerini dile getiriyor.

Gençler, Başkan Güler’e teşekkür ederek, “Son yıllarda yapılan çalışmalarla şehrimiz değer kazandı. Oluşturulan alanlarda arkadaşlarımız ve ailemizle daha keyifli zaman geçirebiliyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Hilmi Güler’e bizi düşünerek bu hizmetleri ilimize kazandırdığı için teşekkür ediyoruz” şeklinde konuşuyor.

KAYNAK: @ordu.bel.tr

Önceki İçerikGaz Teli Takılı Kalan Otomobil Kaldırıma Çıktı: 2 Yaralı
Sonraki İçerikTarihi Yola Büyükşehir İmzası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz