Başkan Tören: “Afetin oluşturduğu hasarları hızlıca onarmak için çalışıyoruz”

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Ordu‘da meydana gelen sağanak sonrası ortaya çıkan hasarları hızlı bir şekilde onarmak için tüm kurumlarla birlikte çalıştıklarını ifade etti. Altınordu Belediyesi ekipleri, şehir merkezinde yaşanan su baskınlarının izlerini silmek için çalışırken, kırsal mahallelerde de çalışmalar devam ediyor.

Başkan Tören, afetin etkilerini yerinde görmek ve vatandaşların taleplerini dinlemek amacıyla kırsal mahallelere yönelik inceleme ziyaretlerine devam ettiğini belirtti. Şu ana kadar 40’tan fazla mahalleyi ziyaret eden Tören, devletin tüm kurumlarıyla koordinasyon ve iş birliği içinde hareket ettiklerini ve olumsuz etkileri kısa sürede ortadan kaldıracaklarını ifade etti.

Başkan Tören, her ziyaretinde vatandaşların taleplerini dinlediklerini ve gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi. Afetin meydana getirdiği sorunlara titizlikle eğildiklerini ve hızlı bir şekilde hasarları onarmak için tüm güçleriyle çalıştıklarını vurguladı. Başkan Tören, devletin tüm kurum ve kuruluşlarıyla birlikte afetin oluşturduğu hasarları hızlıca gidermek için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

KAYNAK: @İHA

Önceki İçerikCumhuriyet Mahallesi Muhtarından Susma Eylemi 
Sonraki İçerik15 Temmuz Destanının 7. Yılı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz