4,5 Yılda Dolunay Mahallesine Yapılan Dev Yatırımlar

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Dolunay Mahallesi’ne yaptığı ziyarette şehrin gelişmesine katkı sağlamak için yoğun bir şekilde çalıştıklarını ifade etti. Son 4,5 yılda şehirde gerçekleşen değişimin ve gelişimin herkes tarafından fark edildiğini belirtti.

Başkan Kibar, şehrin ekonomisini büyütmek ve bölgesel bir cazibe merkezi olmak için herkesin elbirliğiyle çalışması gerektiğini vurguladı. Şehrin bölgesel cazibe merkezi olması için herkese görev düştüğünü söyledi.

Dolunay Mahallesine yapılan yatırımlardan da bahseden Başkan Kibar, son 4,5 yılda mahalleye 29 iş yeri, yarı olimpik yüzme havuzu, basketbol sahaları, geri dönüşüm parkı, renkli baskı beton kaldırım çalışması, sıcak asfalt ve beton yol çalışmaları, altyapı çalışmaları, dere temizliği ve yeni yollar gibi birçok yatırımın gerçekleştirildiğini ifade etti.

Ayrıca Dolunay Mahallesi’nin altyapısının da büyük bir öneme sahip olduğunu vurgulayan Başkan Kibar, mahalledeki altyapı sorununu çözmek için OSKI Genel Müdürlüğü ve Fatsa Belediyesi işbirliğiyle 2 kilometrelik altyapı çalışmalarına başlandığını belirtti. Yaklaşık 3 ay sürecek bu çalışmalarla içme suyu, yağmur suyu ve kanalizasyon hatlarının yenileneceğini ve mahallenin hak ettiği üst yapısıyla bir cazibe merkezi haline geleceğini sözlerine ekledi.

Önceki İçerikOrdu’da Toplu Taşımaya Zam Mı Geldi?
Sonraki İçerikFatsa’da Soner Arıca Konseri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz