Ordu’da En Benzer İkiz Yarışması

Ünye ilçesinde düzenlenen ‘En Benzer İkiz’ yarışmasının 7’ncisi gerçekleştirildi. 12 yaş üstü ve 12 yaş altı olmak üzere iki kategoride yapılan yarışmaya toplamda 48 ikiz kardeş katıldı. Yarışmada, 12 yaş üstü kategoride birinciliği Nagihan ile Neslihan Bol kardeşler kazanırken, ikinci sırayı Zehra ile Zeynep Keskin kardeşler ve üçüncü sırayı Cihan ile Gökhan Öztürk kardeşler aldı. 12 yaş altı kategoride ise birincilik Ecrin Su ve Ceylin Su Şahin kardeşlerin oldu. İkinci sırayı Aras Efe ve Bulat Efe Deniz kardeşler, üçüncü sırayı ise Hiranur ve Nisanur Baş kardeşler elde etti.

Birincilik ödülünü alan Nagihan Bol, yarışmaya daha önce çocukken de katıldıklarını ve şanslarını yeniden denemek istediklerini söyledi. İkiz olmanın aşırı güzel bir duygu olduğunu ifade eden Nagihan Bol, ikiz kardeşi Neslihan ile hiç ayrılmadıklarını ve bundan sonra da ayrılmayı düşünmediklerini belirtti. Neslihan Bol da yıllar sonra tekrar yarışmaya katıldıklarını ve ikiz kardeşiyle hiç ayrılmadıklarını vurguladı.

Ünye‘deki ‘En Benzer İkiz’ yarışması, 22’nci Uluslararası Kültür, Sanat ve Turizm Festivali kapsamında düzenlenmiştir. Yarışmada ikiz kardeşler benzerlikleri ve kombinleriyle jüriyi hayli zorlamış ve katılımcılar keyifli bir etkinlik geçirmiştir.

Önceki İçerik4 Gündür Kayıptı Bugün Bulundu!
Sonraki İçerikAybastı’da Festival Coşkusu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz