Fatsa’da Soner Arıca Konseri

Türk Pop Müziği’nin sevilen sesi Soner Arıca, Fatsa Belediyesi organizasyonunda Pazar gecesi Fatsa’nın hemşehrileriyle buluşacak. Ünlü pop sanatçısı, “Yüreğime Ektim Seni,” “Derbeder,” “Vefasız,” “Devlerin Aşkı Büyük Olur,” “Adın Bahardı,” ve “Deniz Gözlüm” gibi hit şarkılarıyla tanınıyor.

Konser, Fatsa Uzunkum Plajı’nda düzenlenecek ve Soner Arıca, daha önce Fatsa Gençlik Korosu ile birlikte şarkı söylediği Çınar Festivali’nde olduğu gibi yine koro ile performans sergileyecek. Aynı gece Fatsa Gençlik ve Çocuk Korosu da 100 kişilik ekiple pop müzik şarkıları seslendirecek.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, yaz akşamlarını eğlenceli etkinliklerle şenlendirmeye devam ettiklerini belirterek Pazar akşamı Soner Arıca’nın Uzunkum Plajı’nda sahne alacağını duyurdu. Geçen yıl düzenlenen konserin büyük ilgi gördüğünü ve Soner Arıca’nın halk tarafından sevilen bir sanatçı olduğunu ifade eden Başkan Kibar, vatandaşları aileleriyle birlikte piknik yapmaya ve keyifli bir akşam geçirmeye davet etti. Fatsa‘nın yazın serin akşamlarında Soner Arıca’nın şarkılarıyla keyifli bir gün yaşayacaklarını belirten Başkan Kibar, tüm vatandaşları etkinliğe beklediğini söyledi.

Önceki İçerik4,5 Yılda Dolunay Mahallesine Yapılan Dev Yatırımlar
Sonraki İçerikFatsa’da 85 Dönümlük Alana Kurulacak!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz