Ordu’da Yücel Arzen Rüzgarı Esti

Ordu Büyükşehir Belediyesi, yaz konserleri kapsamında ünlü müzisyen ve piyanist Yücel Arzen‘i Ordulularla buluşturdu. Yücel Arzen, birbirinden güzel eserlerini seslendirerek unutulmaz bir gece yaşattı. Konserde, Necip Fazıl Kısakürek’in eserleri, “Surda Bir Gedik Açtık” ve “Sakarya Türküsü” gibi unutulmaz eserlerin yanı sıra “İki Alyans” adlı şarkı da seslendirildi.

Konseri vatandaşlarla birlikte ilgiyle takip eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Yücel Arzen ve ekibine teşekkür etti. Yücel Arzen ise konser sonunda Başkan Güler’e teşekkür ederek güzel bir yaz akşamında kendisini Ordulularla buluşturduğu için minnettarlığını dile getirdi.

Konserin sonunda, AK Parti’nin seçim şarkısı “Türkiye Yüzyılı”nı Yücel Arzen ve büyük Ordu korosu ile birlikte seslendiren Başkan Güler, Arzen ve ekibine çiçek takdim ederek teşekkürlerini iletti. Başkan Güler, Ordu‘nun bu güzel akşamı sayesinde daha da güzel hale geldiğini ifade etti ve kendilerini başka zamanlarda da ilimizde ağırlamak istediklerini belirtti.

Önceki İçerikYoroz Zirvesi Hayran Bırakıyor
Sonraki İçerikOrdu’da, 32 Milyar 700 Milyon TL Tutarında, 368 Kamu Yatırımı Devam Ediyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz