1500 Rakımlı Yayla Gölünde Kano Ve Yelken Keyfi

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Aybastı Güreş ve Kültür Festivali’nin ikinci gününde, su ve deniz sporlarının yaygınlaştırılması amacıyla başlatılan çalışma kapsamında, kano ve yelken eğitimi alan öğrenciler 1500 rakımlı Aybastı Perşembe Yaylası’nda bir araya geldi.

Kano ve yelken sporcuları, Aybastı Perşembe Yayla gölünde gerçekleştirdikleri gösterilerle izleyenlere görsel bir şölen yaşattı. Festival kapsamında yapılan çeşitli kültür ve spor etkinliklerine vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in su ve deniz sporlarını yaygınlaştırmak amacıyla başlattığı çalışma sayesinde, şehrin denizleri kano ve yelken sporcularıyla renklendi. Bu tür etkinliklerin, gençlerin ve öğrencilerin su sporlarına ilgisini artırmak ve bu sporları daha geniş kitlelere tanıtmak için önemli olduğu belirtildi.

ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE KANO VE YELKEN EĞİTİMİ ALAN ÖĞRENCİLERİN BU SEFERKİ ADRESİ 1500 RAKIMLI AYBASTI PERŞEMBE YAYLASI OLDU. (METİN AKYÜREK/ORDU-İHA)
Önceki İçerikMahsur Kalan Kedi Kurtarıldı
Sonraki İçerikFatsa Belediyespor’da Murat Parlak Dönemi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz