Esnaftan Başkan Güler’e Teşekkür

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, Ordu’ya yaptığı ziyaret kapsamında yaşanan yoğun yağış sonrası oluşan taşkın ve sel felaketinden zarar gören esnafa ziyarette bulundu. Ordu Valisi Tuncay Sonel ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ile birlikte, doğal afetin etkilediği Altınordu esnafını ziyaret etti.

TBMM Başkanı Kurtulmuş, yaşanan olumsuzlukları yerinde görmek ve esnaflara geçmiş olsun dileklerini iletmek amacıyla esnafları tek tek ziyaret etti. Altınordu esnafı, sel felaketinin hızlı bir şekilde Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler‘in yoğun çalışmaları sayesinde çözüldüğünü belirterek teşekkürlerini ilettiler.

Ziyarette, Altınordu esnafı şu sözlerle duygularını dile getirdi: “Hilmi Bey’den Allah razı olsun, yaşanan sel sonrası mahallemizde çok güzel çalıştı. Hakkınızı asla yiyemeyiz. Daha önce şehrimizde görev yapmış başkanımız da bize gerekli desteği vermişti ve şimdi daha iyi bir iş yeri olarak Ordu’ya hizmet etmeye devam ediyoruz.”

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, ziyarette afetten etkilenen esnafa devletin her türlü imkanıyla yanlarında olduklarını ve desteklerinin süreceğini belirterek bol kazançlar diledi. Bu ziyaret, Ordu’da yaşanan sel felaketine karşı hızlı müdahale ve esnafların desteğe olan teşekkürleriyle sonuçlandı.

Önceki İçerikEl Emeği Göz Nuru Ürünler Bu Çarşıda
Sonraki İçerikOrdu’da Arazi Anlaşmazlığı Yüzünden Kavga Çıktı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz