Numan Kurtulmuş Büyükşehirde

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Ordu’ya bir dizi ziyaret, inceleme ve açılış için geldi. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’i makamında ziyaret eden Kurtulmuş’a, Ordu için planlanan ve sürdürülen projeler hakkında bilgi verildi. Başkan Güler, Ordu’da sel kapanı uygulamasına başlayacaklarını duyurdu ve bu konuda DSİ ile işbirliği yapacaklarını belirtti.

Başkan Güler, Kurtulmuş’u Ordu‘da ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını ifade ederek, kendisini bir rol model olarak nitelendirdi ve çalışmalara sağladığı destek için teşekkür etti. TBMM Başkanı Kurtulmuş ise heyelan felaketi nedeniyle Ordu halkına geçmiş olsun dileklerini iletti ve tedbirlerin zamanında alınmasının önemini vurguladı. Aynı zamanda, Ordu’nun coğrafi yapısı nedeniyle çeşitli afetlere karşı duyarlı olduğunu ve bu tür afetlerin önüne geçmek için tedbirlerin alınmasının gerekliliğine dikkat çekti.

Bu kapsamda, Ordu’da sel kapanı uygulamasının başlatılması ve buna benzer önlemlerin alınması, gelecekte benzer afetlerin etkilerinin minimum düzeyde kalmasına katkı sağlayacaktır. Başkan Güler ve TBMM Başkanı Kurtulmuş, Ordu için yapılan çalışmaların ve projelerin ilerleyen dönemde şehir ve ülke için önemli katkılar sağlayacağına inanarak, güçlü ve büyük Türkiye’nin hedeflerine ulaşmak için çaba göstermeye devam edeceklerini ifade ettiler.

Önceki İçerikWımbledon’a Rakip Ordu!
Sonraki İçerikEl Emeği Göz Nuru Ürünler Bu Çarşıda

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz