Wımbledon’a Rakip Ordu!

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Türkiye Tenis Federasyonunun faaliyet programında yer alan 8-9-10 yaş hafta sonu Tenis Turnuvası’nın açılış törenine katıldı. Turnuva, ORTUR Tenis Kulübü’nün ev sahipliğinde düzenleniyor ve 10’dan fazla ilden 80’den fazla genç tenisçinin katılımıyla gerçekleşiyor.

Başkan Güler, göreve geldiği günden bu yana Ordu’da amatör spor kulüplerine verdiği destek ve sporun geliştirilmesine yönelik projelerle takdir kazanmıştır. Ordu Büyükşehir Belediyesi bünyesinde 450’den fazla sporcu barındırıldığı belirtilmiştir.

Tenis turnuvasına katılan sporcular arasında İstanbul, Trabzon, Samsun, Ankara ve Ordu‘dan 80 sporcu bulunuyor. Turnuva, 21-23 Temmuz tarihleri arasında Karşıyaka Fatih Sultan Mehmet Spor Kompleksi tenis kortlarında gerçekleştiriliyor. Bu organizasyonun Ordu’ya güzel bir yarışma getireceği ifade edilmiş ve Başkan Güler, spora olan desteğin kesintisiz devam edeceğini belirtmiştir. Sporseverlerin turnuvayı ücretsiz takip edebileceği belirtilmiştir.

Önceki İçerikNuman Kurtulmuş Toplu Açılış Törenine Katıldı
Sonraki İçerikNuman Kurtulmuş Büyükşehirde

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz