Ordu Gecelerinde Kano Keyfi

Ordu Büyükşehir Belediyesi, kentin denizini verimli kullanılmasını sağlamak amacıyla Büyükşehir Belediyesi Yelken ve Kano Kulübü’nü kurmuştur. Yaz mevsiminde vatandaşlara keyifli zaman geçirmeleri için çeşitli etkinlikler düzenlemektedir. Özellikle yaz aylarında sahillerin yoğun kalabalık olduğu dönemlerde, Yelken ve Kano Kulübü sporcuları renkli ışıklarla denizde gösteriler düzenlemektedir. Bu gösteriler yüzlerce vatandaşın ilgi ve heyecanla izlediği anlar olmaktadır.

Altınordu sahilinde düzenlenen rengârenk ışıklı gösteri, il dışından gelen vatandaşlar tarafından da ilgiyle takip edilmektedir. Bu gösteriler sayesinde Ordu‘nun değişimi ve güzelleşmesi hakkında olumlu geri dönüşler alınmaktadır. Organize edilen etkinliklerin, şehirdeki yaşam alanlarını daha çekici hale getirdiği ve şehre ziyaretçi çektiği ifade edilmektedir.

Ayrıca, Ordu Büyükşehir Belediyesi Yelken ve Kano Kulübü üyeleri, hafta sonlarında Ordu’nun tarihi ve doğal güzelliklerinin bulunduğu bölgelerde gezi ve faaliyet programları düzenlemektedir. Özellikle Aybastı Perşembe Yaylası’nda gerçekleştirdikleri gösteri, vatandaşlar tarafından tam not alarak büyük ilgi görmüştür.

Bu tür etkinliklerle Ordu‘nun güzelliklerinin tanıtılması, sporun yaygınlaştırılması ve vatandaşların keyifli zaman geçirmesi hedeflenmektedir. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in spor ve sporcuya verdiği önem sayesinde kentin deniz ve doğal güzellikleri etkin şekilde kullanılmakta, vatandaşlar da bu etkinliklerden keyif almaktadır.

Önceki İçerikÜnye’de 64 Çocuk İçin Toplu Sünnet Şöleni
Sonraki İçerikAsrın Felaketi Fındığı Da Vurdu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz