Korgan’ın Sorunları Çözülüyor

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Korgan ilçesinde asfalt seferberliğine hız kesmeden devam ediyor. Daha önce beton yol çalışmalarının yapıldığı Sarıaliç Mahallesi, şimdi Niksar Karayolu’na bağlanan güzergaha sıcak asfaltla kavuştu.

Türkiye’nin en uzun kırsal yol ağına sahip il olan Ordu‘da, mahalle ve grup yollarıyla birlikte ilçe merkezlerinde de yoğun asfalt çalışmaları yürütülüyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri sayesinde on yıllardır süregelen sorunlar artık çözüme kavuşuyor. İlçelerde kurulan şantiyeler sayesinde şehrin görünümü değişiyor.

Korgan ilçesinde birçok noktada yapılan çalışmaların ardından Büyükşehir Belediyesi, Sarıaliç Mahallesi’ni Niksar Karayolu’na bağlayan yolu sıcak asfaltla kapladı. Bu sayede vatandaşlar daha konforlu ve güvenli bir ulaşım imkanına kavuşmuş oldu.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Korgan ilçesinde ulaşım ve altyapı sorunlarına çözüm getirdiklerini ifade etti. Korgan ilçe merkezinde altyapı ve sıcak asfalt çalışmalarının ciddi bir şekilde tamamlandığını belirten Başkan Güler, ayrıca kırsal mahallelerde de beton yol ve asfalt çalışmaları yapılarak vatandaşlara konforlu ulaşım ağları oluşturulduğunu vurguladı. Son olarak Sarıaliç Mahallesi’ni Niksar Karayolu’na bağlayan 1.5 kilometrelik güzergahı da sıcak asfaltla kapladıklarını belirterek Korgan ilçesine hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Önceki İçerikSpor Ve Kültür Şehri Ordu’da Heyecan Başladı
Sonraki İçerikGİRGENDER’den “Doğada Yaşan Canlılara Saygı”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz